Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична
Кухня Венеція класична

Кухня Венеція класична

7 000.00$/метр

Венеціанська вишуканість - естетичне рішення для зручної кухні

Ми впевнені: кухня, перш за все, має бути комфортною та функціональною. Але ніщо не заважає зробити її також вишуканою. Саме так розмірковують і наші клієнти, замовляючи у нас кухню «Венеція».

Цей варіант підкорює своїм оформленням, стилем, кольорами та практичністю. Характерна риса цієї кухні — достатня кількість робочих поверхонь та компактне розташування всіх елементів. Додатковий простір забезпечує барна стійка. А шафи та шухляди, що розташовані у безпосередній близькості одна до одної, дозволяють тримати все необхідне під рукою.

Для більш естетичного оформлення ми розробили декоративні карнизи під стільницями та шафами, а також над верхніми фасадами. Завдяки цьому прийому, кухня набула елегантного та презентабельного вигляду.

Аби надати композиції завершеності, були використані радіусні елементи. Зверніть увагу, як одразу пом’якшилась форма повороту біля вікна. 

 

Особливі рішення для цієї кухні

Щоб зовнішня естетичність дійсно поєднувалась із зручним використанням кухні, ми передбачили декілька важливих моментів:
•Робочі поверхні під шафами освічені LED-стрічкою. Вона змонтована таким чином, щоб світло потрапляло точно зверху, прямо під руки.
•Частина верхніх фасадів обладнано підіймальними механізмами Aventos Blum. Шафи відчиняються легко та без зусиль, підйомник зупиняється у будь-якому положенні, зачиняється без шуму.
•Дверцята шаф змонтовані с використанням петель Aventos. Це гарантує плавний дотяг, шафи зачиняються м’яко, без ударів.
•Шухляди з висувною системою TANDEMBOX Blum . Рух шухляди дуже плавний, а царга з міцним кріпленням забезпечує стабільність шухляди і дозволяє їй витримувати значну вагу.
•Витяжка «замаскована» під шафу. Ще одна особливість «Венеції», окрім барної стійки — це оригінальний монтаж витяжки. Як ззовні, так і всередині вона має вигляд звичайної шафи. Сам механізм прихований від очей. Крім того, створюється додаткове місце для зберігання посуду чи господарчих дрібничок.

Характеристики

Кухня виготовлена з натурального дерева — вільха, кольору червоне дерево, з чорною патиною. Це забезпечило не лише вологостійкість та міцність меблів, але й витончений, аристократичний вигляд. Крім того, саме для кухні — це вдале рішення. Адже вільха не поглинає сторонніх запахів.

Висота верхніх тумб - 960 мм,  висота нижніх- 820мм, проте дані розміри можливо змінити. 

Стільниця -штучний камінь.

 

Матеріал
Натуральне дерево - Вільха
cvc cvc cvc
Забезпечує вологостійкість, має гарний вигляд та виражену тестуру, не поглинає посторонні запахи.
Написати відгук