Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж
Кухня класична Париж

Кухня класична Париж

650.00€/метр

Кухня «Париж» стане чудовим доповненням високого статусу власників, які обожнюють оригінальні дизайнерські рішення у варіантах класики чи модерну. Виріб виконаний в цьому стилі вдало підкреслить відчуття міри, любов до вільного простору та респектабельності, чітких ліній та пропорцій, універсальності та практичності.

Ця модель кухні є прекрасною альтернативою виробам, які містять фасади з натурального дерева. Крім того сам фасад та всі декоративні елементи виготовляються з фарбованого МДФ. Позитивним штрихом корпусу є те, що він виконується з екологічно чистого ДСП якісного австрійського виробника Egger. Доповнить довершеність цієї композиції оздоблення виробу патиною в стилях золото, срібло, bianco або іншого варіанту з кольорової гамми емалей Ral.

Стільницю ми пропонуємо виготовити з кварцового або акрилового каменю. Обидва варіанти будуть вигідними рішеннями, стануть не тільки окрасою кухні, а й нададуть їй практичності. При цьому стільниця виконана з кварцу позбавить Вас клопотів пов′язаних з необхідністю чисельних підставок під гарячий посуд, адже вона є термостійкою. В свою чергу акрил теж є вигідним рішенням, адже його використання дає змогу виконувати радіусні елементи в проектуванні кухні, він вологостійкий та піддається реставрації.

Наші майстри також можуть встановити, залежно від бажання клієнта, підсвітку стільниці та робочої зони. При цьому вона може мати як декоративне так і функціональне призначення. У своїй роботі ми покладаємось тільки на якісні матеріали, тому пропонуємо Вам світлодіодну підсвітку у вигляді світильників або у вигляді LED-стрічки.

Якщо продовжувати про використання преміальних матеріалів, варто відзначити, що ми надаємо перевагу фурнітурі якісного австрійського виробника – Blum. Її застосування дозволяє створювати міцні та функціональні конструкції, реалізувати будь-які дизайнерські ідеї. На практиці навіть найпростіша кухонна фурнітура Blum робить зону приготування їжі компактною, ергономічною та багатофункціональною.

Завдяки використанню тільки якісних та надійних матеріалів, поєднанню сучасних технологій з унікальними дизайнерськими рішеннями модель «Париж» стане справжньою окрасою будь-якої кухні. Придбавши її Ви ще довго будете відчувати тепло та турботу, які наша компанія вкладає в кожного нашого клієнта. 

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук