Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна
Кухня класична Олівія темна

Кухня класична Олівія темна

800.00€/метр

Першим та найголовнішим критерієм створення атмосфери «нового мистецтва» або модерну є уподібнення до форм і кольорів природи. Саме тому для виготовлення кухні «Олівія» в стилях неокласики чи ар деко за матеріал обираються благородні породи дерева.

Корпус та фасад даної моделі виконується з фарбованого МДФ, звичайно, колір Ви можете обрати самі з нашого каталогу. Також не забудьте звернути увагу на його покриття, адже невимушеність кольорів – головний критерій якісного і дорогого вигляду меблів в цьому стилі. Фінальне покриття здійснюється глянцевим лаком.

Основним штрихом в моделюванні цієї моделі є оригінальні фасади, виконані з фрезуванням по периметру. Даний вид обробки дозволяє якісно виконати ті нестандартні деталі, які вручну виконати дуже складно або й не можливо. Також зверніть увагу, що за допомогою вигнутих фасадів можна виділити центр кухні, надавши моделі вишуканості та функціональності.

Підкреслить преміальність кухні «Олівія» оздоблення ручок коштовним камінням Swarovski, що чудово поєднується з блиском фасадів. В такому виконанні ця модель стане беззаперечним підтвердженням Вашого високого статусу.

Наша компанія враховує не тільки сучасні тенденції з проектування дизайну меблів, а й щодо використання при їх створенні інноваційних технологій. Рекомендуємо вмонтувати механічну систему відкривання меблів без ручок  Tip-On. Вона може вмонтовуватись для петель, шухляд та підйомних механізмів. Досить легкого натискання і завдяки Tip-On фасади без ручок відкриваються без зусиль. При цьому двері відкриваються під зручним для користувача кутом. Вміст шафи легко проглядається, а свобода рухів користувача не обмежена. В кінці достатньо злегка натиснути на фасад, щоб закрити шафу. Фінальним штрихом, який надасть виробу довершеності є використання преміальної австрійської фурнітури «Blum» - беззаперечного лідера на меблевому ринку.

Кухня «Олівія» - це надзвичайна композиція довершеного дизайну та комфорту, яка створить у вашій оселі атмосферу преміальності та затишку. 

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук