Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк
Кухня класична Нью Йорк

Кухня класична Нью Йорк

600.00€/метр

Класика в інтер'єрі – це еталон гарного смаку, елегантності та розкоші. Вона ніколи не втрачає своєї актуальності. Якщо ви не можете визначитися зі стилем кухні, хвилюєтесь, що обраний дизайн набридне чи вийде з моди – віддайте перевагу класиці і не прогадаєте. А ми допоможемо втілити найсміливіші ідеї, запропонувавши кухню «Нью-Йорк», яка може бути представлена варіантами кантрі, прованс, неокласика або американська класика.

Кухня проектується способом, який надає вишуканості моделі. Фасад товщиною 25 мм виконується в рамці, що залежить від висоти карнизу. При цьому досить функціональними та естетично привабливими є верхні антресолі під стелею. Можливим є також виконання кухні без рами, тоді фасад буде мати товщину 20 мм.

Корпус виготовляється з преміального ДСП Egger австрійського виробництва. Фасад виконується з МДФ, що покривається фарбою тієї кольорової гами, яка Вам до вподоби. Фінальна обробка здійснюється напівматовим лаком. Для даної моделі можете самостійно обрати оздоблення. Ми пропонуємо патину в стилях золото, срібло, bianco або в іншому виді з кольорової гами емалей Ral. Варіанти стільниць представлені матеріалами з кварцового або акрилового каменю. Доповнити її функціональність пропонуємо світлодіодними світильниками або LED-стрічками. Якість та статусність – основа нашої з Вами співпраці, тому фурнітуру пропонуємо від одного з найкращих австрійських виробників – «Blum».

Кухня «Нью-Йорк» виготовляється тільки за індивідуальним замовленням, адже варто враховувати – не всі модулі можна об′єднати рамкою. Крім того це допоможе вдало вписати виріб у габарити Вашого приміщення.

Фінішним штрихом нашої з Вами співпраці є те, що ми пропонуємо доставку та монтаж меблів, а на додачу наші фахівці приберуть сміття, що з′явилось після монтажу меблів. Завдяки якості нашого виробництва та турботі про Вас, кухня «Нью-Йорк» стане вдалим придбанням, яке знову і знову приноситиме у Ваш дім тепло та затишок. 

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук