Подобрать товар
Телефон:
Головна / Блог / 6 правил хорошої кухні

6 правил хорошої кухні

« Назад

6 правил хорошої кухні 

Хороша кухня не загубиться навіть в будинку з розкішною їдальнею. Саме тут сходяться дороги всіх членів сім'ї: за приготуванням сніданку, за вечерею з дітьми або посиденьками з друзями. І вимоги до неї відповідні - кожен хоче бачити свою кухню досить стильною для демонстрації гостям і досить зручною для повсякденної роботи. Створити простір своєї мрії можливо. Потрібно лише пам'ятати про основні правила організації кухні і поширених помилках.

 

Грамотне планування

Основна ідея сучасної кухні - ергономічність. Тому починати слід не з вибору шаф і плитки, а з визначення мети, якій слугуватиме приміщення. Покладатись в цьому питанні необхідно на свій способі життя, кулінарні вподобання та звички членів сім'ї. Без цього компоненту, якою б гарною не була кухня, довго не потішишся. Матері трьох дітей з чоловіком - шанувальником грузинської кухні не вистачить холостяцької плити на дві конфорки. А холостяку навряд чи буде потрібен дводверний холодильник.

1

«Золотий трикутник»

Формулу ідеального співвідношення основних кухонних приладів знайшли в Німеччині ще в 20-і роки минулого століття, вимірявши шлях, пройдений жінкою під час приготування однієї страви. З'ясувалося, що 60 відсотків часу ми проводимо біля мийки. За нею йдуть плита і холодильник. В ідеалі між вершинами цього трикутника має бути не менше 3-4 метрів, а загальна площа основної активності на кухні не повинна перевищувати 7 метрів. Якщо розташувати всі елементи занадто близько - ви будете битися об кути. Занадто далеко - вам доведеться бігати до холодильника через всю кімнату за кожною дрібницею.

 

2

Практичність важливіше ефектності

Багатий вибір кухонних шаф - справжнє лихо для захопленої натури. Не дозволяйте красоті домінувати над функціональністю. Критично оцініть майбутні меблі до покупки. Зверніть увагу на робочу висоту, зручність розміщення основних приладів, легкість доступу і площу корисного простору. Класичні помилки - холодильник, двері якого впираються в підвіконня, або мікрохвильовка, вбудована в шафу під стелею або дуже близько до стіни.

4

Як навести порядок

На будь-якій кухні завжди в надлишку аксесуари і начиння, які створюють безлад. Передбачте для них достатньо місця. Не забувайте про рейлінги, кутові шафи, контейнери і органайзери, що дозволяють ефективно використовувати кожен сантиметр. Для декоративних дрібниць, порцелянових тарілок або колекції пляшок відмінно підійдуть відкриті полиці.

db6caea4038a0c64edac00b3d2fe4828e4705681 5

Острів щастя

Модний кухонний острів може стати ідеальним рішенням проблеми відсутнього робочого простору, а може виявитися «смугою перешкод» в головному робочому приміщенні. Загальне правило таке: якщо після установки острова ви не зможете обійти його з трьох сторін, ні разу не вдарившись, краще від нього відмовитися.

f99126e42139ca271706d3e7d16398ff

Світла багато не буває!

Коли мова йде про кухню, загального освітлення недостатньо. Добре освітленими повинні бути як мінімум дві зони: кухонного столу і робочої поверхні. Там, де ми постійно маємо справу з гострими і склянними предметами, дрібними крупами і високими температурами, світло повинне падати спереду або в крайньому випадку збоку. Це питання не тільки зручності, але і безпеки. Не нехтуйте ні підсвічуванням верхніх шаф, ні підвісними світильниками.

8

Звісно це не всі правила при плануванні кухні. Є безліч параметрів, які варто враховувати при виборі нової кухні: починаючи із віку, людей що користуватимуться кухнею, закінчуючи кольором посуди, яку ви хочете мрієте придбати на свою нову кухню. Саме тому порада професіоналів "Mebelitto" ніколи не буде зайвою.


Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: