Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо
Класична кухня Луссо

Класична кухня Луссо

900.00€/метр

Любителі всього незвичного будуть в захваті від кухні «Луссо» виконаної в стилі модерн. Виріб представлений в неокласиці або ар-деко (арт деко, ар деко). Перший стиль характеризується простими формами, правильними пропорціями та різноманітним декоративним оформленням. Відмінними рисами арт-деко  є розкіш, шик, коштовні сучасні матеріали.

         Базою для фасаду кухні є шпонований МДФ з накладним штапиком, який в поєднанні з декоративними елементами (пелястрами, карнизом, цоколем) створює цікавий ансамбль нестандартного дизайнерського рішення. МДФ покривається фарбою такого кольору, який до вподоби клієнту.

Фасад може бути виконаний шпонуванням з ясеню чи вільхи. Наші майстри виконають його тонування та покриють лаком. Цікавинкою фасаду є те, що на нього можна наносити малюнок. Для фарбування елементів кухні використовуються високоякісні емалі RAL чи ICRO. Фінальним покриттям виробу є глянцевий, матовий або напівматовий лаки. Такий спосіб краще захищає кухню від потрапляння вологи. Корпус виконується з ламінованого преміального ДСП Egger 18 мм.

Доповнить композицію виробу стільниця з кварцового чи акрилового каменю. Обидва види мають свої переваги та недоліки. Останній наприклад виконується без стиків, але він не є термостійким, що варто мати на увазі постійно. Наші майстри також виконають підсвітку стільниць та робочої зони в зручному для Вас форматі.

Особливістю дизайну кухні є фактура грубого дерева, яку доповнюють глянцеві поверхні. До того ж портал кухні має дещо вигнуту форму, що дозволяє не тільки приховати витяжку, а й використовувати розміщені там полиці.

Наші дизайнери допоможуть підібрати матеріали для різних видів виконання виробу – від стандарту до преміального, врахують ваші побажання щодо розмірів та комплектації, а також запропонують варіанти наповнення для кухні, починаючи з ящиків для столових приборів, закінчуючи оптимальним для Вас варіантом побутової техніки.  

Безперечно, кухня «Луссо» - це яскравий приклад використання інноваційних досягнень мебельної індустрії, високої якості матеріалів та турботи про Вас, дорогі клієнти.

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Характеристики
  • Фасадна частина - МДФ / шпон з накладними штапиками + декор елементи(пілястри, карниз, цоколь);
  • Матеріал: ясен, вільха тоновані и покриті лаком;
  • Корпус: ламіноване ДСП Egger 18 мм;
  • Фінішна обробка - глянцевий лак (краще зберігає текстуру дерева);
  • Стільниця: кварцовий та акриловий камені;
  • Колір - передбачено венге / чорний або будь-який на вибір згідно каталогів, можливий індивідуальний підбір з нанесенням патини або паталі;
  • Фурнітура - австрійська компанія Blum;
  • Ручки - на вибір замовника. Існують різні варанти від бюджетних до преміальних: ручної роботи з камінням Swarovski
Написати відгук