Телефон:
Париж

Класична кухня Париж

0 $

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

5

Потім дизайнери промальовують макет:

 

6

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

7

 

І ось готова робота:

 

d

 

 

Хочу 3D дизайн

Для фасадної частини класичної кухні Париж ми використовуємо преміальний двосторонній фарбований МДФ. Покриваємо фарбою обраного Вами кольору з нанесенням патини чи паталі (тонкого шару золота). 

Корпус виготовимо з європейського ДСП або фанери;

Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;

Стільницю рекомендуємо кварцит (натуральний камінь) або акриловий штучний камінь. Також можемо використати постформінг;

LED підсвітка - світильники або стрічка;

Ручки на вибір з каталогів європейських виробників;

Ціну на таку класичну кухню "Париж" ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості декоративних елементів, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво вірізнятись. Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

 

 

 

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від Вас, дорогі клієнти. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщння вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

Термін виробництва після підписання договору залежить від матеріалів та складності проекту, розраховується індивідуально та прописується чітко у договорі.

Кухня «Париж» стане чудовим доповненням високого статусу власників, які обожнюють оригінальні дизайнерські рішення у варіантах класики чи модерну. Виріб виконаний в цьому стилі вдало підкреслить відчуття міри, любов до вільного простору та респектабельності, чітких ліній та пропорцій, універсальності та практичності.

Ця модель кухні є прекрасною альтернативою виробам, які містять фасади з натурального дерева. Крім того сам фасад та всі декоративні елементи виготовляються з фарбованого МДФ. Позитивним штрихом корпусу є те, що він виконується з екологічно чистого ДСП якісного австрійського виробника Egger. Доповнить довершеність цієї композиції оздоблення виробу патиною в стилях золото, срібло, bianco або іншого варіанту з кольорової гамми емалей Ral.

Стільницю ми пропонуємо виготовити з кварцового або акрилового каменю. Обидва варіанти будуть вигідними рішеннями, стануть не тільки окрасою кухні, а й нададуть їй практичності. При цьому стільниця виконана з кварцу позбавить Вас клопотів пов′язаних з необхідністю чисельних підставок під гарячий посуд, адже вона є термостійкою. В свою чергу акрил теж є вигідним рішенням, адже його використання дає змогу виконувати радіусні елементи в проектуванні кухні, він вологостійкий та піддається реставрації.

Наші майстри також можуть встановити, залежно від бажання клієнта, підсвітку стільниці та робочої зони. При цьому вона може мати як декоративне так і функціональне призначення. У своїй роботі ми покладаємось тільки на якісні матеріали, тому пропонуємо Вам світлодіодну підсвітку у вигляді світильників або у вигляді LED-стрічки.

Якщо продовжувати про використання преміальних матеріалів, варто відзначити, що ми надаємо перевагу фурнітурі якісного австрійського виробника – Blum. Її застосування дозволяє створювати міцні та функціональні конструкції, реалізувати будь-які дизайнерські ідеї. На практиці навіть найпростіша кухонна фурнітура Blum робить зону приготування їжі компактною, ергономічною та багатофункціональною.

Завдяки використанню тільки якісних та надійних матеріалів, поєднанню сучасних технологій з унікальними дизайнерськими рішеннями модель «Париж» стане справжньою окрасою будь-якої кухні. Придбавши її Ви ще довго будете відчувати тепло та турботу, які наша компанія вкладає в кожного нашого клієнта. 

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: