Телефон:
Модерн

Модерн – це унікальний стиль і найсильніше це виражається у його гнучкості та адаптивності під сучасну культуру. Та хай назва не вводить Вас в оману. Обираючи меблі в стилі модерн не варто остерігатися старих мотивів, адже справжня класика – вічна. Кухня в такому стилі здатна поєднувати в собі водночас практичність та елегантність. У виробі багато глянцю, блискучих деталей, а металеві частини не потрібно приховувати, як у випадку оформлення кухні в стилі кантрі.

Модель виготовлена з високоякісного фарбованого МДФ білого глянцевого кольору, який в поєднанні з алюмінієвими профілями та чорним тонованим склом створює неймовірно комфортну та затишну атмосферу.

Ми пропонуємо встановити якісну світлодіодну підсвітку робочої зони та стільниці. Вона може бути представлена у двох варіантах – світильники або LED-стрічка.

Особливістю даної моделі є те, що в ній поєднуються вишуканий дизайн та інноваційні технології. Доповнить виріб функціональністю преміальна фурнітура австрійського виробника Blum – лідера на меблевому ринку. Серед інших вона вирізняється надійністю в експлуатації. Особливу увагу пропонуємо звернути на електронні системи Aventos – складний підйомний механізм – один з типів спеціальної меблевої фурнітури, що використовуються для фасадів, в яких передбачені шафки з вертикальним відкриванням. Встановивши такий підйомник, Ви не тільки отримуєте зручний доступ до вмісту шафи, але й комфорт в користуванні меблями та свободу руху, не обмежену дверцятами з боків фасаду.

Впродовж нашої співпраці на Вас очікує безліч приємних бонусів. Наші майстри здійснять заміри для майбутнього виробу, після цього Вас проконсультують наші дизайнери. В підсумку наші спеціалісти безкоштовно виконають доставку виробу по місту та встановлення його у вашій оселі. Вам залишиться затишно вмоститись та ще довго насолоджуватись вишуканим дизайном кухні, з приємністю згадувати нашу турботу про Вас.

Курс долара 27,25 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: