Телефон:
Флоренція

Дерев'янна кухня Флоренція

0 $

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

5

Потім дизайнери промальовують макет:

 

6

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

7

 

І ось готова робота:

 

d

 

 

Хочу 3D дизайн

Для фасадної частини класичної кухні Флоренція ми використовуємо натуральне дерево: дуб, вільха чи ясен. Це не тільки фасади, але і пілястри, карнізи та капітелі. Покриваємо фарбою обраного Вами кольору з нанесенням патини чи паталі (тонкого шару золота). 

Корпус виготовимо з європейського ДСП або фанери;

Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;

Стільницю рекомендуємо кварцит (натуральний камінь) або акриловий штучний камінь;

LED підсвітка - світильники або стрічка;

Ручки на вибір з каталогів європейских виробників;

Ціну на таку класичну кухню "Флоренція" ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості декоративних елементів, породи деревини, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво вірізнятись. Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

 

 

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від Вас, дорогі клієнти. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщння вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

Термін виробництва після підписання договору залежить від матеріалів та складності проекту, розраховується індивідуально та прописується чітко у договорі.

Дерев′яна кухня «Флоренція» увібрала в себе найкращі здобутки класики. Виконана в стилі класицизму або епохи Відродження модель демонструє  світський та життєстверджуючий характер. Провідні дизайнери світу  вказують, що меблі виконані в цьому стилі символізують собою ідеали свободи, раціоналізму і повернення до витоків античного мистецтва, тому поєднують в собі риси, що базуються на естетичних та технічних проектних рішеннях.

Додає вишуканості та унікальності цій моделі те, що фасади та всі декоративні елементи виробу можуть бути виконані з масиву вільхи або ясеню. Таким чином, ви отримуєте меблі з екологічно чистих матеріалів, які стануть не тільки підтвердженням Вашого високого статусу а й будуть безпечними для Вас та Вашої сім′ї.

Фасад та декоративні елементи кухні тонуються або, на Ваш вибір, можуть покриватись емаллю (колір Ви можете обрати разом з нашими менеджерами з каталогу). Фінальне покриття виконується напівматовим лаком, що дозволяє зберегти природній вигляд матеріалів. Корпус виробу виготовляється з ДСП австрійського виробництва, також можливим є покриття всіх особливо помітних частин шпоном або емаллю.

Підкреслити витонченість та унікальність фасаду виробу може фільонка з накладним штапиком. А дерев′яний різьблений портал здатний створити неповторне відчуття затишку та тепла у Вашій оселі. Надати статусності обраним меблям може також вишукане декоративне оздоблення патиною у відтінках bianco, або будь-якого іншого з кольорової гами емалей Ral.

Під час проектування та виготовлення меблів ми орієнтуємось на використання сучасних технологій та високоякісних матеріалів. Тому рекомендуємо оснастити кухню преміальною фурнітурою австрійської компанії Blum, а також надійною та зручною електронною системою відкривання тумбочок Aventos. Ця технологія є універсальною для гарнітури різної конфігурації, вирізняється високою надійністю, забезпечує безшумне та плавне відкривання, проста в монтуванні та має дійсно естетичний зовнішній вигляд.

Дана модель виконується за індивідуальними замірами, які здійснять наші майстри. Також ми пропонуємо доставку, встановлення та прибирання приміщення кухні після монтажу меблів. І все це абсолютно безкоштовно, як фінальний штрих нашої з Вами співпраці, що підкреслить нашу повагу до кожного клієнта. Вам залишиться в атмосфері тепла та затишку насолоджуватись новими меблями та бажати знову звернутись до нас за черговим замовленням. 

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: