Телефон:
Денвер модерн

Кухня Денвер модерн

0 $

Кухня «Denver» стане справжньою окрасою Вашої оселі. Якби стилю функціоналізму не існувало, його слід було б придумати. Адже це, мабуть, найбільш практичний (навіть прагматичний), універсальний і зрозумілий стиль з цілого списку класичних, футуристичних і авангардних напрямів.

Функціоналізм завжди «посередині» - він влаштовує і любителів простоти в усіх її проявах, і фанатів прогресу, і епатажних особистостей, і строгих консерваторів. І в цьому, здається, його головна функціональність.

Фасади моделі виконані з високоякісного фарбованого МДФ, колір Ви можете обрати з каталогу серед кольорової гамми емалей RAL. Пропонуємо встановити якісну світлодіодну підсвітку робочої зони та стільниці у вигляді світильників або LED-стрічки. Конкретно в цій моделі можливе встановлення освітлення у фасадах з вітринами.

Наші кухні – це ідеальне поєднання вишуканого дизайну та сучасних технологій. Рекомендуємо встановлення високоякісної австрійської фурнітури Blum, яка вирізняється своєю надійністю та функціональністю. Наші майстри вмонтують механічні системи AVENTOS та SERVO-DRIVE. Ці технології забезпечують неймовірну зручність відкривання меблів: досить легкого дотику до фасаду, і підйомники, ящики або дверцята відкриваються ніби самі по собі. В той же момент, складний підйомний механізм AVENTOS ідеально підходить для високих та середніх по висоті верхніх шаф.

Особливо хочеться підкреслити, що, в процесі нашої співпраці, Ви отримаєте безліч приємних бонусів. Ми виконаємо всі необхідні заміри для майбутнього виробу. Після цього ми здійснимо доставку та монтаж готового виробу у Вашій оселі. Вам залишиться насолоджуватись вишуканим дизайном та високим рівнем функціональності кухні «Denver», яка впродовж багатьох років даруватиме Вам неповторну атмосферу комфорту та затишку.

Курс долара 27,25 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: