Телефон:
Бостон

Американська класика поєднує в собі функціональність та комфорт, зберігаючи стиль та елегантність,  саме такою є наша класична кухня Boston, яка виконана в бежевому кольорі, з матовим фінішним покриттям.  Проте таку кухню можна виконати в будь якому кольорі, і навіть глянцеву, адже наші професійні дизайнери разом з Вами підберуть кольорову гамму згідно ваших вподобанням.

Корпус кухні виготовлено з ДСП Egger, який не тільки є міцним і довговічним, а й екологічно чистим.  Крім цього ми рекомендуємо встановлювати підсвітку робочої зони, у вигляді LED-стрічки, адже підсвічування необхідне безпосередьно в зоні приготування їжі та зоні мийки, в той час як звичайне освітлення часто не справляється з цим. Фасади виготовлені з МДФ покриті фарбою Renner, їх довершенням служать класичні вітрини з прозорим склом, які за бажанням клієнта, можна замінити ефектним вітражем.

Невід'ємною частиною кухні є фурнітура. Використовуючи лише фурнітуру австрійської компанії Blum: від петель до систем електричного відкривання, ми впевнено заявляємо, що кухня прослужить вам довгі роки, до того ж на фурнітуру цієї компанії ми надаємо гарантію аж 10 років!  Завдяки підйомним механізмам Aventos HF, що знаходяться в верхніх тумбах, переміщення по кухні буде зручне та комфортне навіть при відкритих дверцятах, до того ж Aventos HF відкриває доступ до всього вмісту тумби одночасно, всього лиш одним рухом.

Довершенням є стільниця кухні Boston, що перекликається з кольоровим рішенням підлогового покриття, і виконана з кварцу шоколадного кольору, з невеликим плінтусом. За бажанням таку ж стільницю можна виготовити з акрилу.

Завдяки продуманому дизайну, в цій кухні вся техніка виглядає ідеально, адже погодьтесь, так важливо, щоб не тільки меблі виглядали гарно, а і техніка також підходила по стилю. Ми завжди раді Вам допомогти з цим нелегким вибором, адже в нас Ви також можете придбати техніку різних виробників.

Курс долара 27,25 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: