Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба
Кухня класична Ельба

Кухня класична Ельба

800.00€/метр

Кухня Ельба - це кухня в модельному ряду кухонь класичного виконання нашої фірми. Класика - перевірений модельний ряд, що надає максимум зручностей у користуванні, відмінна якість виконання і продуманий, стильний дизайн, що задовольняє найвишуканішим смакам наших замовників.

При виготовленні цієї моделі ми подбали про вас, шановний кліенте – ми врахували все , щоб дати вам особисті переваги - це означає, що кухні ми розробляємо індивідуально під кожного кліента, тому «Ельба» завжди буде зручна в користуванні саме для Вас. Розміри приміщення, архітектурні особливості вашого житла, ваші особисті побажання - все це ретельно враховується нашими дизайнерами і виконавцями.

Для того, щоб надати Вам максимальну якість, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Плити, фасади, оздоблення, фурнітура - все це тільки від перевірених виробників.

Колір і матеріали кухні можуть бути будь-якими. На вітрині ви зараз бачите кухню Ельба, виготовлену у темно-зеленому кольорі. Згідно з Вашим побажанням ми можемо виготовити цю кухню з будь-якого матеріалу, навіть самого екзотичного.

Ідея дизайну надає вам враження індивідуальності, оригінальності  і разом з  сучасними кухонними приладами дарує домашній комфорт і сподіваймося, буде надихати на романтичний настрій.

Для фасадів використовується ясен у темному оливково-зеленому кольорі.

Стільниця виготовлена ​​з кварцевого або акрилового каменю. Колір стільниці відповідає стилю дизайну кухні. Варильна поверхня, духова камера  мають усе необхідне для легкого комфортного користування. Для вловлювання кухонних запахів передбачена витяжка - зверху, над варильною поверхнею. Холодильник, кран для води, робочий простір - все розташовано так, щоб мінімізувати ваші переміщення і надати Вам максимум зручностей.

Ящики та тумбочки місткі, просторі..Рухи дверцят ящиків, тумбочок легкі і тихі Всі рухи мають плавність та чіткість, і звичайно ж передбачене електричне підсвічування для тумбочок, робочої зони, фасаду.

Фірма Мебелітто рекомендує: «Ельба» - компактність, особливість - класична кухня для вашого будинку, яка задовільнить всі ваші потреби.

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук