Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична

Кухня Грація класична

800.00€/метр

Кухня Грація - це кухня в модельному ряду кухонь класичного виконання нашої фірми. Класика - це вже перевірений модельний ряд, що надає максимум зручностей при користуванні, перевірена нашими клієнтами надійна якість виконання і продуманий, стильний дизайн, що задовольняє найвишуканішим смакам наших замовників.

Фірма Мебелітто виготовляє дану модель виходячи з Ваших особистих переваг - це означає, що розміри ми індивідуально підстроюємо під Вас, дорогий клієнт, тому кухня «Грація» завжди буде зручна в користуванні саме для Вас. Розміри приміщення, ваші антропометричні дані - все це враховується нашими дизайнерами і виконавцями.

Для того, щоб надати Вам максимальну якість, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Плити, фасади, оздоблення, фурнітура - все це тільки від перевірених виробників.

Колір і матеріал фасадної частини може бути будь-яким, наприклад дуб, вільха, ясен. На вітрині ви зараз бачите кухню Грація виготовлену у світлому колірі. Одне Ваше побажання - і ми виготовимо фасад з будь-якого матеріалу, навіть самого екзотичного.

Білий колір в поєднанні з золотом додають кухні вишуканість, а малюнок легку урочистість.

Стільниця виготовлена ​​з кварцевого або акрилового каменю. Колір стільниці відповідає стилю дизайну кухні. Варильна поверхня має габарити, комфортні для користування , вписана в стільницю і не має виступаючих кромок, кутів. Для вловлювання кухонних запахів передбачена витяжка - зверху, над варильною поверхнею. Холодильник, кран для води, робочий простір - все розташовано так, щоб мінімізувати ваші переміщення і надати Вам максимум зручностей.

Ящики та тумбочки місткі та просторі.Дверцята ящиків, тумбочок легко відкриваються, містять естетичні візерункові накладки в стилі «Грація».

Всі рухи мають плавність та чіткість, і звичайно ж передбачене електричне підсвічування для тумбочок, робочої зони, фасаду.

Особливу увагу наші дизайнери приділили щодо декору – від вишуканий, з особливою грацією. Саме цей стиль для тих покупців, які цінують комфорт і стиль.

Фірма Мебелітто рекомендує: «Грація» - відмінний вибір класичної кухні для вашого будинку

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук