Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія

Кухня класична Асторія

800.00€/метр

Кухня Асторія - це кухня в модельному ряду кухонь класичного виконання нашої фірми. Класика - перевірений модельний ряд, що надає максимум зручностей у користуванні, відмінна якість виконання і продуманий, стильний дизайн, що задовольняє найвишуканішим смакам наших замовників.

При виготовленні цієї моделі ми подбали про вас, шановний кліенте – ми врахували все , щоб дати вам особисті переваги - це означає, що кухні ми розробляємо індивідуально під кожного кліента, тому «Асторія» завжди буде зручна в користуванні саме для Вас. Розміри приміщення, архітектурні особливості вашого житла, ваші особисті побажання - все це ретельно враховується нашими дизайнерами і виконавцями.

Для того, щоб надати Вам максимальну якість, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Плити, фасади, оздоблення, фурнітура - все це тільки від перевірених виробників.

Колір і матеріал фасадної частини може бути будь-яким, наприклад дуб, вільха, ясен. На вітрині ви зараз бачите кухню Асторія виготовлену у темному колірі. Згідно з Вашим побажанням ми можемо виготовити цю кухню з будь-якого матеріалу, навіть самого екзотичного.

Темний колір в поєднанні з золотом додають кухні вишуканість, а малюнок легку урочистість і комфорт.

Стільниця виготовлена ​​з кварцевого або акрилового каменю. Колір стільниці відповідає стилю дизайну кухні. Варильна поверхня має габарити, комфортні для користування , вписана в стільницю і не має виступаючих кромок, кутів. Для вловлювання кухонних запахів передбачена витяжка - зверху, над варильною поверхнею. Холодильник, кран для води, робочий простір - все розташовано так, щоб мінімізувати ваші переміщення і надати Вам максимум зручностей.

Ящики та тумбочки місткі та просторі.Дверцята ящиків, тумбочок легко відкриваються, містять естетичні візерункові накладки в стилі «Асторія».

Всі рухи мають плавність та чіткість, і звичайно ж передбачене електричне підсвічування для тумбочок, робочої зони, фасаду.

Дизайн вишуканий, зі естетичним особливим стилем - цей стиль для тих покупців, які цінують комфорт і практичність. Тільки зручність, тільки комфорт, тільки вишуканість і нічого зайвого.

Фірма Мебелітто рекомендує: «Асторія» - класична кухня для вашого будинку, яка задовільнить всі ваші потреби.

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Характеристики

фасади - вільха, колір - горіх, патина - чорна/золото

Натуральне дерево - Вільха
Матеріал
cvc cvc cvc
Забезпечує вологостійкість, має гарний вигляд та виражену тестуру, не поглинає посторонні запахи.
Написати відгук