Телефон:
Олівія

Кухня Олівія

0 $

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

5

Потім дизайнери промальовують макет:

 

6

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

7

 

І ось готова робота:

 

d

 

 

Хочу 3D дизайн

  • Ця кухня "Олівія" виготовляється з фарбованого МДФ будь-якого, обраного Вам кольору. 
  • Корпус виготовимо з європейського ДСП або фанери, а видимі боковини - з фасадного матеріалу.
  • Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;
  • Стільницю рекомендуємо  Lapitec, кварцит (натуральний камінь) або акриловий штучний камінь;
  • LED підсвітка - світильники або стрічка;
  • Ручки на вибір з каталогів європейських виробників;

Ціну на таку кухню "Олівія" ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості декоративних елементів, породи деревини, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво вірізнятись.

Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

Саме цю модель класичної кухні можна побачити вживу в нашому салоні за адресою м. Чернівці, вул. Шухевича, 1 ТЦ "Проспект", 1 поверх 154 салон.

 

 

Термін виробництва кухні "Олівія" становить орієнтовно 2,5 міс. після підписання договору та залежить від складності проекту, розраховується індивідуально та прописується чітко у договорі.

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від Вас, дорогі клієнти. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщння вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

 

Корпус та фасад кухні "Олівія" виконується з фарбованого МДФ, звичайно, колір Ви можете обрати самі з нашого каталогу. Також не забудьте звернути увагу на його покриття, адже невимушеність кольорів – головний критерій якісного і дорогого вигляду меблів в цьому стилі. Фінальне покриття здійснюється глянцевим лаком.

Основним штрихом в моделюванні цієї моделі є оригінальні фасади, виконані з фрезуванням по периметру. Даний вид обробки дозволяє якісно виконати ті нестандартні деталі, які вручну виконати дуже складно або й не можливо. Також зверніть увагу, що за допомогою вигнутих фасадів можна виділити центр кухні, надавши моделі вишуканості та функціональності.

Підкреслить преміальність кухні "Олівія" оздоблення ручок коштовним камінням Swarovski, що чудово поєднується з блиском фасадів. В такому виконанні ця модель стане беззаперечним підтвердженням Вашого високого статусу.

Наша компанія враховує не тільки сучасні тенденції з проектування дизайну меблів, а й щодо використання при їх створенні інноваційних технологій. Рекомендуємо вмонтувати механічну систему відкривання меблів без ручок  Tip-On. Вона може вмонтовуватись для петель, шухляд та підйомних механізмів. Досить легкого натискання і завдяки Tip-On фасади без ручок відкриваються без зусиль. При цьому двері відкриваються під зручним для користувача кутом. Вміст шафи легко проглядається, а свобода рухів користувача не обмежена. В кінці достатньо злегка натиснути на фасад, щоб закрити шафу. Фінальним штрихом, який надасть виробу довершеності є використання преміальної австрійської фурнітури Blum - беззаперечного лідера на меблевому ринку.

Кухня "Олівія" - це надзвичайна композиція довершеного дизайну та комфорту, яка створить у вашій оселі атмосферу преміальності та затишку.

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: