Телефон:
Модерн

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

1

 

Потім дизайнери промальовують макет:

 

2

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

3

 

І ось готова робота:

 

4

 

 

Хочу 3D дизайн

Для фасадної частини цієї кухні "Модерн" можна використовувати кілька видів матеріалів: 

  • МДФ покрите італійськими фарбами; 
  • МДФ шпонований;
  • МДФ вкритий плівкою;
  • Акрил на основі МДФ;
  • Fenix - інноваційний матеріал;
  • ДСП;

Колір Ви обираєте на свій смак відповідно до обраного матеріалу.

"Ізюминкою" цієї кухні є профільна ручка, яка розташована на фасадах і дозволяє відкривати фасади без використання традиційних ручок. Також зверніть увагу на відкриті полиці, які являються невід'ємною частиною дизайну цієї кухні.

Корпус виготовимо з  ДСП європейського виробника або фанери;

Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;

Стільницю рекомендуємо Lapitec, також можливо поставити кварцит (натуральний камінь), акриловий штучний камінь або постформінг;

LED підсвітка - світильники або стрічка;

Ручки на вибір з каталогів європейських виробників;

 

Ціну на такі кухні ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості шухляд та інших механізмів, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво вірізнятись.

Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

 

Термін виготовлення цієї кухні складає до 45 робочих днів (в залежності від матеріалу) з моменту підписання договору та узгодження всіх деталей проекту.

 

 

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від клієнта. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщення вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

 

Модерн – це унікальний стиль і найсильніше це виражається у його гнучкості та адаптивності під сучасну культуру. Та хай назва не вводить Вас в оману. Обираючи меблі в стилі модерн не варто остерігатися старих мотивів, адже справжня класика – вічна. Кухня в такому стилі здатна поєднувати в собі водночас практичність та елегантність. У виробі багато глянцю, блискучих деталей, а металеві частини не потрібно приховувати, як у випадку оформлення кухні в стилі кантрі.

Модель виготовлена з високоякісного фарбованого МДФ білого глянцевого кольору, який в поєднанні з алюмінієвими профілями та чорним тонованим склом створює неймовірно комфортну та затишну атмосферу.

Ми пропонуємо встановити якісну світлодіодну підсвітку робочої зони та стільниці. Вона може бути представлена у двох варіантах – світильники або LED-стрічка.

Особливістю даної моделі є те, що в ній поєднуються вишуканий дизайн та інноваційні технології. Доповнить виріб функціональністю преміальна фурнітура австрійського виробника Blum – лідера на меблевому ринку. Серед інших вона вирізняється надійністю в експлуатації. Особливу увагу пропонуємо звернути на електронні системи Aventos – складний підйомний механізм – один з типів спеціальної меблевої фурнітури, що використовуються для фасадів, в яких передбачені шафки з вертикальним відкриванням. Встановивши такий підйомник, Ви не тільки отримуєте зручний доступ до вмісту шафи, але й комфорт в користуванні меблями та свободу руху, не обмежену дверцятами з боків фасаду.

Впродовж нашої співпраці на Вас очікує безліч приємних бонусів. Наші майстри здійснять заміри для майбутнього виробу, після цього Вас проконсультують наші дизайнери. В підсумку наші спеціалісти безкоштовно виконають доставку виробу по місту та встановлення його у вашій оселі. Вам залишиться затишно вмоститись та ще довго насолоджуватись вишуканим дизайном кухні, з приємністю згадувати нашу турботу про Вас.

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: