Телефон:
Луссо

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

5

Потім дизайнери промальовують макет:

 

6

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

7

 

І ось готова робота:

 

d

 

 

Хочу 3D дизайн

Для фасадної частини ми використовуємо двосторонній шпонований МДФ преміальної якості. Колір фасаду може бути будь-який на Ваш вибір.

Корпус виготовимо з європейського ДСП або фанери;

Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;

Стільницю рекомендуємо кварцит (натуральний камінь) або акриловий штучний камінь;

LED підсвітка - світильники або стрічка;

Ручки на вибір з каталогів європейських виробників;

Ціну на таку класичну кухню "Луссо" ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості декоративних елементів, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво вірізнятись. Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

 

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від Вас, дорогі клієнти. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщння вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

Термін виробництва після підписання договору залежить від матеріалів та складності проекту, розраховується індивідуально та прописується чітко у договорі.

Любителі всього незвичного будуть в захваті від кухні «Луссо» виконаної в стилі модерн. Виріб представлений в неокласиці або ар-деко (арт деко, ар деко). Перший стиль характеризується простими формами, правильними пропорціями та різноманітним декоративним оформленням. Відмінними рисами арт-деко  є розкіш, шик, коштовні сучасні матеріали.

Базою для фасаду кухні є шпонований МДФ з накладним штапиком, який в поєднанні з декоративними елементами (пелястрами, карнизом, цоколем) створює цікавий ансамбль нестандартного дизайнерського рішення. МДФ покривається фарбою такого кольору, який до вподоби клієнту.

Фасад може бути виконаний шпонуванням з ясеню чи вільхи. Наші майстри виконають його тонування та покриють лаком. Цікавинкою фасаду є те, що на нього можна наносити малюнок. Для фарбування елементів кухні використовуються високоякісні емалі RAL чи ICRO. Фінальним покриттям виробу є глянцевий, матовий або напівматовий лаки. Такий спосіб краще захищає кухню від потрапляння вологи. Корпус виконується з ламінованого преміального ДСП Egger 18 мм.

Доповнить композицію виробу стільниця з кварцового чи акрилового каменю. Обидва види мають свої переваги та недоліки. Останній наприклад виконується без стиків, але він не є термостійким, що варто мати на увазі постійно. Наші майстри також виконають підсвітку стільниць та робочої зони в зручному для Вас форматі.

Особливістю дизайну кухні є фактура грубого дерева, яку доповнюють глянцеві поверхні. До того ж портал кухні має дещо вигнуту форму, що дозволяє не тільки приховати витяжку, а й використовувати розміщені там полиці.

Наші дизайнери допоможуть підібрати матеріали для різних видів виконання виробу – від стандарту до преміального, врахують ваші побажання щодо розмірів та комплектації, а також запропонують варіанти наповнення для кухні, починаючи з ящиків для столових приборів, закінчуючи оптимальним для Вас варіантом побутової техніки.

Безперечно, кухня «Луссо» - це яскравий приклад використання інноваційних досягнень мебельної індустрії, високої якості матеріалів та турботи про Вас, дорогі клієнти.

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: