Телефон:
Денвер

Кухня з МДФ Денвер

0 $

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

1

 

Потім дизайнери промальовують макет:

 

2

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

3

 

І ось готова робота:

 

4

 

 

Хочу 3D дизайн

Для фасадної частини цієї кухні "Денвер" ми використовуємо  МДФ покрите італійськими фарбами. Колір Ви обираєте на свій смак з великої палітри кольорів. Також зможемо зробити пробне пофарбування взірця, для більш ретельного підбору кольору. 

Корпус виготовимо з  ДСП європейського виробника або фанери;

Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;

Стільницю рекомендуємо Lapitec, також можливо поставити кварцит (натуральний камінь), акриловий штучний камінь або постформінг;

LED підсвітка - світильники або стрічка;

Ручки на вибір з каталогів європейських виробників;

 

Ціну на такі кухні ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості шухляд та інших механізмів, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво відрізнятись.

Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

 

Термін виготовлення кухні з фарбованими фасадами складає 45 робочих днів з моменту підписання договору та узгодження всіх деталей проекту.

Такий термін обумовлений тим, що в процесі фарбування необхідно не тільки нанести необхідну кількість шарів фарби, але і дотримуватись технологічних пауз після кожного етапу нанесення. Якщо Вам обіцяють швидші терміни - скоріш за все - ви отримаєте неякісний фасад, запах фарби якого Ви довго будете відчувати у своїй домівці.

 

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від клієнта. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщення вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

 

Кухня “Денвер” виконана в популярному серед дизайнерів всього світу стилі лофт стане справжньою окрасою Вашої оселі. В оформленні виробу переважно використовуються тьмяні, «вицвілі», «грубі», «фабричні» кольори. Викликають асоціації з цехом, виробництвом, будівництвом (які стали першим осердям зародження даного стилю). Часто поєднання кольорів дуже контрастне: темно коричневий, сірий або чорний використовуються з великими площами білого. Атмосфера свободи, молодості, відмова від помпезності та надмірних прикрас – все це «лофт» – стиль, який увібрав в себе водночас бунтарські та богемні риси. І все це ви можете знайти в, створеній нашими майстрами, кухні "Денвер". Cповнена чітких ліній та світлих тонів – це ідеальний варіант для особистостей, які цінують індивідуальність, комфорт та функціональність. 


Фасади моделі виконані з високоякісного фарбованого МДФ, колір Ви можете обрати з каталогу серед кольорової гамми емалей RAL. Пропонуємо встановити якісну світлодіодну підсвітку робочої зони та стільниці у вигляді світильників або LED-стрічки. Конкретно в цій моделі можливе встановлення освітлення у фасадах з вітринами. 
Наші кухні – це ідеальне поєднання вишуканого дизайну та сучасних технологій. Рекомендуємо встановлення високоякісної австрійської фурнітури Blum, яка вирізняється своєю надійністю та функціональністю. Наші майстри вмонтують механічні системи AVENTOS та SERVO-DRIVE. Ці технології забезпечують неймовірну зручність відкривання меблів: досить легкого дотику до фасаду, і підйомники, ящики або дверцята відкриваються ніби самі по собі. В той же момент, складаний підйомний механізм AVENTOS ідеально підходить для високих та середніх по висоті верхніх шаф. 


Особливо хочеться підкреслити, що, в процесі нашої співпраці, Ви отримаєте безліч приємних бонусів. Ми виконаємо всі необхідні заміри для майбутнього виробу. Після цього ми здійснимо доставку та монтаж готового виробу у Вашій оселі. Вам залишиться насолоджуватись вишуканим дизайном та високим рівнем функціональності кухні "Денвер", яка впродовж багатьох років даруватиме Вам неповторну атмосферу комфорту та затишку. 

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: