Телефон:
Асторія

Кухня Асторія

37 $

Наші дизайнери намалюють 3D макет кухні згідно Ваших розмірів та побажань. Ми можемо створити як і макет вашої кухні, так і фотореалістичну візуалізацію. Ви зможете побачити свою кухню ще перед тим, як вона буде виготовлена. Погодьтесь: краще побачити спершу фотографію, та в разі чого внести зміни, ніж потім картати себе в тому, що кухня вийшла не зовсім така, як хотілось.

 

Приклад 3D макету, з якого починається вся робота.

Спершу у приміщення вписуєм тумбочки, продумуючи все до дрібниць:

5

Потім дизайнери промальовують макет:

 

6

 

Потім - створюють фотореалістичну візуалізацію:

 

7

 

І ось готова робота:

 

d

 

 

Хочу 3D дизайн

Для фасадної частини класичної кухні Асторія ми використовуємо натуральне дерево: дуб, вільха чи ясен. Це не тільки фасади, але і пілястри, карнізи та капітелі. Покриваємо морилкою та лаком обраного Вами кольору з нанесенням патини чи паталі (тонкого шару золота). 

Корпус виготовимо з європейського ДСП або фанери;

Всі петлі, висувні ящики та підіймальні механізми - виключно Blum з самодотягом;

Стільницю рекомендуємо Lapitec, кварцит (натуральний камінь) або акриловий штучний камінь;

LED підсвітка - світильники або стрічка;

Ручки на вибір з каталогів європейських виробників;

Ціну на таку класичну кухню "Асторія" ми прорахувуємо відносно проекту та Ваших побажань. Адже від наявності пеналів, кількості декоративних елементів, породи деревини, типу стільниці та багатьох інших параметрів вартість кухні може суттєво вірізнятись.

Давайте прорахуємо вартість саме Вашої кухні по Вашим індивідуальним побажанням.

 

 

 

Термін виробництва дерев'янних кухонь становить орієнтовно 2,5 міс. після підписання договору та залежить від матеріалів і складності проекту, розраховується індивідуально та прописується чітко у договорі.

Терміни виготовлення кухні поділяються на 2 етапи: 

1. Розробка та узгодження самого проекту;

2. Виготовлення меблів.

Термін першого етапу більше залежить від Вас, дорогі клієнти. Від того, наскільки Ви уявляете свою майбутню кухню, та можете передати свої вподобання нашому дизайнеру. Зазвичай перший проект ми надаємо на протязі 3 днів після замірів. Якщо у Вас є побажання або зауваження - ми доробляємо проект до ідеального стану. Термін доробки проекту до "ідеальності" вже залежить від того, наскільки швидко Ви даєте зворотній зв'язок та кількості правок. Ми наполегливо радимо проектувати кухню до початку або під час ремонту. Тоді ми зможемо створити кухню під Ваші побажання, а не під умови Вашого готового ремонту. На основі проекту ми надамо технічний план Вашим майстрам на вивід електрики під підствітку, витяжку, Servo-drive, правильне розміщння вимикачів та розеток на робочій зоні, точки виводу сантехніки під мийку, посудомийку та ін. Як показує практика - краще заздалегідь зробити проект Вашої кухні, що збереже Ваші нерви, час та кошти.

 

Кухня "Асторія" виконана в класичному стилі та може бути представлена варіантами класицизму або ампіру. Першому притаманні строгі, логічні форми та конструктивний принцип. Стиль ампір є вищою точкою і останнім акордом класики, він поєднав у собі риси римського та античного грецького стилів. Ця розкішна аристократичність не виходить з моди і донині. Інтер'єр в стилі ампір вказує на високий статус і достаток його власника.


Кухня за традицією виконується з дерева: ясеня чи вільхи. Доповнює основу виробу покриття морилкою, що збереже природній вигляд матеріалів, або емаллю з нанесенням патини в стилі золота, срібла, bianco чи іншого відтінку з кольорової гамми емалей RAL. Фасад може містити фільонку (тонка по товщині дошка чи фанера, яка вставляється в дерев′яну рамку), виконану в різних стилях та формах – рівна, арка, хвиля. 


Конструкційною особливістю кухні є те, що вона має різьблені, декоративні елементи, а також унікальну барну стійку з вишуканою різьбленою ніжкою. Можливим є також доповнення комплектації виробу вітражним склом з кольоровими чи прозорими фацетами. Благородний колір темного дерева в поєднанні з елементами кольору позолоти додають кухні благородності, а малюнку легку урочистість та комфорт.


У виготовленні наших меблів ми орієнтуємось на преміальність та практичність, тому кожен елемент кухні являє собою взірець вишуканості та інновацій. Зокрема, при проектуванні всіх кухонь, в тому числі "Асторії", за бажанням клієнта, може використовуватись електрична система Servo-Drive, яка допомагає відкривати меблі як за допомогою ручок так і без них.


Всі моделі наші фахівці проектують тільки за індивідуальними замірами та побажаннями клієнта. Вид деревини, розміри фасаду, кварцові або акрилові стільниці, наявність або відсутність підсвітки стільниць та робочої зони, використання якісної австрійської фурнітури Blum, колір, спосіб обробки матеріалів тощо – все це залежить  тільки від Вашого особистого смаку та бачення концепції конкретної моделі. Кухня "Асторія" належить до виду преміальних меблів, які здатні підкреслити Ваш статус та зробити Ваше життя максимально комфортним. 

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: