Актуальні кольори в інтер'єрі кухні

Мабуть, саме кольорове оформлення ми вибираємо в першу чергу, як тільки замислюємося про ремонт кухні, промотуєм в голові різні кольори, і комбінації відтінків. Яке поєднання меблів повинно бути при різних кольорових рішеннях? Вибрати світлий варіант чи темний? Якщо подобаються темні тони, чи можна вибрати гарнітур також в темному кольорі. На ці та інші питання, що стосуються колірних рішень, в 2019 році, ми постараємося відповісти в цій статті.

У будь-якому дизайні інтер'єру існують як основні кольори, так і другорядні. Що стосується основних кольорів для кухні в цьому сезоні, дизайнери рекомендують вибирати нейтральні відтінки, такі як:

   Білий

   Бежевий

   Сірий

   Пісочний

   Молочний

   Капучино

   Кавовий

   Айворі
Деякі з цих кольорів мають як теплу, так і холодну колірну гамму. Мрією більшості господинь є біла кухня, але багато жінок відмовляється від своєї мрії, вважаючи що вона буде не практичною. Звичайно на такій кухні потрібно буде прибирати частіше, ніж на тій яка виконана в темних тонах, зате в білому кольорі навіть невеликий бардак виглядає як справжній перфоманс, тому білі меблі дисциплінують до повного порядку. Не відмовляйтеся від своєї мрії, білі кухні користуються популярністю у 2019 році, до того ж зовсім не обов'язково вибрати білосніжний білий, у цього кольору існує маса відтінків.


На ряду з білим кольором, буде розкішно виглядати меблі в чорному кольорі, стереотип про його похмурості давно вже не актуальний, навпаки така кухня виглядає дуже стильно і сучасно. У поєднанні з акцентами різних кольорів, чорний колір стає багатогранним, і може абсолютно несподівано заграти однієї зі своїх граней. Якщо порівнювати чорну кухню з білою, то цей варіант підійде вам якщо ви не збираєтеся щодня проводити прибирання на кухні, чорні поверхні приховають незначні забруднення.


Ви напевно чули думку про те, що сірий колір є безликим, виглядає нудним і одноманітним. Забудьте про це назавжди, сірий колір настільки багатогранний, що здатний перетворити інтер'єр до невпізнання, його глибина надає вишуканості і презентабельності. Плюс сірого кольору в тому, що він має як теплі так і холодні відтінки, так що ви обов'язково підберете щось для себе.


Натуральність в моді

Природні матеріали, і натуральні відтінки набирають своєї популярності, і в 2019 році досягають свого піку. У великих містах все більше людей хочуть втекти від щоденної рутини і сірості. Впроваджуючи в інтер'єр кольори які диктує сама природа, можна досягти внутрішньої гармонії. Безпосередньо повернутися до природних витоків допоможе еко-стиль і модерн.Обійтися можна так само, лише кольоровою гамою, слід вибирати лише ті відтінки які можна зустріти в природі, будь вони насиченими або пастельними:

 

§  Колір стиглої вишні, або полуниці.

§  Жовтий нагадує пшеничне поле, або лимон.

§  Зелений колір літніх лугів

§  Блакитний як чисте небо, або вода

§  Коричневий як кора дерева

§  Помаранчевий і гірчичний як осіннє листя

§  Білосніжний як перший сніг

 


Акценти

Якщо ви вже визначилися з базовими кольорами, пора задуматися про акценти дизайну, без яких інтер'єр може здаватися дещо нудним, і незавершеним. Гра на контрастах, і соковиті кольори додадуть інтер'єру жвавості, і свіжості. правда в розставлюванні акцентів потрібно знати міру, що б не створити на кухні дисгармонію. З перерахованими вище базовими кольорами, такими як: сірий, білий і чорний, будуть поєднуватися практично всі відтінки які припадуть вам до душі. Цікаві рішення на кухні можуть бути у вигляді текстилю, яскравих стільниць, шафок, картини, посуду та іншого.

Найвідомішим контрастом, є безпрограшна комбінація чорного і білого. Цей союз користується особливою популярністю вже не один десяток років.

08.02.2019 36
Залишити коментар