Акриловий камінь в сучасному інтер'єрі

Цей матеріал, що представляє собою різновид штучного каменю, відомий вже досить давно, але широке застосування знайшов саме в наші дні. Тому ми вирішили розібратися у властивостях і зібрати цікаві варіанти його застосування в інтер'єрі

Штучний акриловий камінь ще називають коріан, і з'явився він рівно 50 років тому, майже відразу ставши сенсацією в світі дизайну. Про нього дуже багато говорять, особливо зараз, і саме тому з'явилося безліч невеликих фабрик і майстерень, що пропонують всім послуги з виготовлення кухонних стільниць, підвіконь або ванних кімнат з акрилового каменю.


 

Свого часу коріан зробив революцію в світі оздоблювальних матеріалів, тому що жоден інший матеріал не дозволяв так швидко створювати предмети індивідуального характеру або безшовні конструкції будь-якої довжини, форми і кольору.


 

Застосування акрилового каменю при створенні предмета визначається його шістьма властивостями:

·         бесшовність;

·         термоформінг;

·         захист від вологи і хімічна стійкість;

·         ремонтопридатність;

·         екологічність;

·         кольорова палітра.

З цих властивостей можна зробити ще один позитивний висновок: предмети, створені з акрилового каменю, не мають терміну служби, не бояться вологи, мало схильні до забруднення, хімічних впливів, а в разі механічного пошкодження їх легко відновити.

Окрім того акриловий камінь ідеально вписується у як в сучасний, так і класичний дизайн приміщень, що беззаперечно є ще однією його перевагою.


 

Акриловий камінь можна швидко монтувати в тих приміщеннях, де предмети з іншого матеріалу були б недовговічними в експлуатації, на відміну від акрилу, який здатен витримувати агресивну експлуатацію, зберігаючи високі гігієнічні характеристики в будь-яких умовах. На стільниці з акрилу можна ставити гарячі каструлі і сковорідки, а при нагріванні та пароутворенні від духової шафи - він не деформується і зберегіє всій вигляд та форму. Тому цей матеріал використовують навіть для сворення меблі, що експлуатуються в екстримальних умовах.


  


А ще з акрилового каменю можна виготовляти елементи ванної кімнати і санвузла, підвіконня в будь-яких приміщеннях або великогабаритні меблі, каміни і цілі арт-об'єкти. Великі компанії зупиняють свій вибір на акрилі, якщо хочуть отримати естетичну стійку в зоні ресепшен, яка приваблювала б увагу потенційних клієнтів. Варіацій багато - від точкових акцентів до повноцінних інтер'єрних рішень в будь-якому стилі.30.11.2018 60
Залишити коментар