Кухня для людей різного віку - поради "Mebelitto"

Як облаштувати кухню для молодої сім'ї, зробити її безпечною для дітей і зручною для літньої людини? Сьогодні ми вирішимо ці питання та розкриємо правила проектування для кожного з них.


Кухня в першу квартиру, кухня для сім'ї з маленькими дітьми і кухня для батьків - усі вони вимагають різного підходу до проектування і організації простору, а також до вибору конкретних елементів.

Цим же визначаються відмінності у виборі декоративних і функціональних рішень, бюджет кухні для будь-якої з цих категорій. Давайте розглянемо, в чому основні відмінності і які правила проектування приміщень для людей з різними потребами на прикладі кухонь української компанії "Mebelitto". Різноманітність фасадів, фурнітури та декоративних елементів дозволяє компанії виробляти кухні за індивідуальним підходом, що враховує безліч побажань та вимог клієнта.
Дизайн маленької кухні - красиво і доступно
Перша кухня - проба пера, молодіжний варіант для студентів і закоханих. Відображає динамічність життя і служить приміщенням для сніданків. Відрізняється компактними розмірами і простою конфігурацією:
- дверцята розсувні;
- мінімум висувних елементів;
- відсутність автоматизованої фурнітури;
- часто окремо стоїть техніка;
- бюджетні, але практичні матеріали, такі як ДСП і ламінат, з широкою гамою кольорів і декору. 
Кухня характеризується принципом: економія і самобутність.


Але молодь знаходить безліч ідей оформлення в рамках бюджету, і така кухня має індивідуальний характер. Наприклад, цього можна досягти за рахунок яскравих і модних акцентів в обробці стільниць і комбінації фасадів різних кольорів. Або за допомогою кольорових рішень для відкритих панелей, полиць, кантів і деяких видів фасадів.

Просту композицію можна доповнити оригінальним декором фартуха за допомогою термо- і вологостійких ламінованих панелей з сюжетним малюнком, натюрмортом, геометричним орнаментом.


Чудова функція, просто створена для невеликої кухні: висувний столик для сніданку, вбудований під стільницю. Чудово замінює обідній стіл і економить простір.Відмінна ідея для інтер'єру - використовувати практичні кухонні модулі в облаштуванні кімнат. Таке рішення актуально і для оформлення квартир, що здаються в оренду. Дизайн першого житла унікальний і має тенденцію до майбутніх перетворень по натхненню свого власника.Кухня для сім'ї

Другу кухню купують при досягненні певного статусу, бажанні створити комфортний будинок для родини. Щоб покупка меблів стала вигідною інвестицією на наступні 20 років (саме такий термін експлуатації якісної кухні), врахуйте наступні параметри:

• міцні конструкції;
• висока функціональність за рахунок застосування новітніх технологій;
• вишукані і практичні оздоблювальні матеріали - лак, шпон, акрилове скло, скляні панелі в обробці фартуха, декоративні панелі в обробці стін.Дозвольте собі сміливі декоративні рішення: бетонні покриття, кольорові і зістарені метали, глянцевий лак, багатошарове підсвічування кухонного і примикаючого до нього простору.Перевага віддається дерев'яному декору і пастельним відтінкам, що не набриднуть і будуть відмінною основою для перетворення простору.Меблі можуть мати лаконічний дизайн і складну композицію. Модулі різної висоти надають більше функціональності поверхоням. Респектабельним і функціональним рішенням стала установка кухонного острова.
Зазвичай кухню на цьому етапі життя проектують вдумливо і детально, звички і спосіб життя господарів вже устоялися, вони заздалегідь планують такі спеціалізовані елементи, як ящики з посиленим дном або укріплені висувні полки для зберігання значного обсягу продуктів, органайзери для тарілок і посуду, висувні секції для зберігання, системи сортування сміття. Щоб збільшити обсяг системи зберігання, встановлюються модулі з функціональним цоколем.
На зміну пластиковим лотків для столових приборів прийшли блоки з натурального дерева з відділами для ножів, спецій, фольги і іншого начиння. Господарі можуть собі дозволити більш дорогі системи відкривання верхніх шаф з електроприводом, сенсорним управлінням, що особливо зручно при закриванні, красиві і зручні дверцята-жалюзі.


У такій кухні потрібно передбачати багато точок підключення електроприладів і гаджетів, в цілях безпеки вони мають бути приховані, вбудовані в стільниці або шафи. У двох словах ідея такої кухні - комфорт і функціональність.
.

Кухні для сім'ї з маленькими дітьми
Кожна маленький дитина вважає кухню самим чудовим і цікавим приміщенням, і це привід для занепокоєння батьків.

"

Улюблене чадо може вдаритися, обпектися, перекинути каструлю. Що ж робити? Зберігайте спокій - компанія "Mebelitto" приділяє велику увагу дитячій безпеці, передбачаючи доповнення для меблів:
• екрани для захисту від гарячих бризок на варочній поверхні;
• екрани перед поверхнею для захисту дітей від перекидання гарячого посуду;
• вбудовані витяжки з ліфтом.Але головна небезпека - розетки! На кухні їх багато не буває. Тому з метою безпеки існують унікальні прилади:
• розетки, вбудовані в стільницю, з обертовими кришками-заглушками;
• блоки розеток, які виїжджають з навісних шаф або стільниць.Також варто передбачити приховані місця для зберігання, наприклад в низькому комоді, який одночасно виконує функції лавочки в їдальні зоні.
Кухня підвищеного комфорту
Головне у виборі кухні для батьків - це зручність експлуатації відповідно до способу життя і здоров'я людини похилого віку. Принцип актуальний для будь-якої сім'ї, де меблями будуть активно користуватися представники старшого покоління, наприклад в заміському будинку, де бабусі готують нарівні з онуками. «Турбота і безпека» - девіз проектувальника такої кухні.Проектуючи простору кухню для людей зрілого віку, ненобхідно робити акцент на класичних формах і традиційному дизайні. Але дійсно важливо:
• полегшити доступ до предметів, що зберігаються в кухні;
• мінімізувати навантаження при русі, тобто зробити кухню відповідною до зросту користувачів;
• зробити простір кухні світліше.Обов'язково зробіть модулі різної висоти для мийки, варочної поверхні, зони обробки і нарізки продуктів, це значно зменшити навантаження на спину при приготуванні їжі.Використовуйте висувні механізмами. Для людей старшого віку в кухні доречні сенсорні системи відкривання верхніх шаф (особливо актуально при закриванні) і сенсорні системи висунення нижніх ящиків. Літнім людям і просто власникам невеликого зростання полегшують життя контейнери з ліфтом в верхніх шафах.Але скільки б Вам не було років або для якого житла ви б не обирали кухню пам'ятайте, що всі нюанси самову врахувати буде дуже складно - тому краще звертатися до професіоналів, які спроектують меблі саме під Ваш смак та стиль життя.02.11.2018 132
Залишити коментар