За і проти штучного каменю на кухні

Стільниця з граніту або барна стійка

з мармуру? А як вам фартух з золотими прожилками над робочою зоною? Якщо ви вирішили використовувати на кухні

 штучний камінь,

неможливого для вас не будеКамінь - найдавніший матеріал для обробки. Один з найкрасивіших і найдорожчих. До недавнього часу він таким і залишався. Але сучасні будівельні технології подарували нам штучний камінь, який почав витісняти натуральний камінь з вжитку. Рівнозначна заміна? Давайте спробуємо розібратися разом.Те що ми називаємо штучним каменем насправді є сумішшю кам'яної крихти, наповнювачів та поліефірних смол - і тоді це агломерат або глини і мінеральних добавок - і тоді це керамограніт. Окрім того нового життя у будівництві набув бетон, який активно використовують не лише для зміцнення стін, а також почали використовувати для стільниць, мийок, столів та оздоблення приміщень в стилі лофт.


Варіативності цьому матеріалу надає можливість змінювати склад наповнювачів, що дозволяє імітувати візерунок будь-якого природного каменю.


Більш того, на штучний камінь можна нанести малюнок чи "вживити" текстуру.

 


 

За допомогою нових способів обробки штучному каменю надають будь-яку форму. В результаті мийки і раковини гармонійно поєднуються з робочим столом в єдине ціле. Для обладнання, яке постійно стикається з водою, це дуже цінно.

Окрім того штучний камінь має досить високу міцність і довговічність. Його важко зіпсувати або подряпати. Для кухні ці якості просто незамінні.

 


 

Можливість легко видаляти з поверхні, виготовленої зі штучного каменю, будь-який бруд, кіптяву, плями органічного походження - роблять цей матеріал самим затребуваним для виробництва фартухів для кухні та стільниць для робочих столів. 

Штучний камінь дає необмежені можливості для дизайнерів меблів, так як він дозволяє втілювати найсміливіші та найскладніші бажання.

 


 

У штучного каменю є ще одна важлива перевага: він дешевший ніж натуральний. Відтак, якщо інтер'єр кухні вам набрид, ви завжди можете змінити його – замінивши якийсь елемент із штучного каменю. 

P.S. Досвід компанії "Мебелітто":

«До безперечних переваг штучного каменю відносяться його багаті декоративні можливості. Матеріал представлений в широкій палітрі кольорів, може бути однотонним, мати зернистий малюнок або багату «кам'яну» фактуру, вкраплення. Поверхня штучного каменю може бути від дзеркально-глянцевої до бархатисто-матової і навіть так званої «вулканізованої» - приємно нерівній, що імітує камінь.

Недоліком цього матеріалу є його штучність - композит не підійде прихильникам екодизайну. Він не постаріє разом з нами, не подарує унікальних природних візерунків, як натуральний камінь або дерево, не розкаже неповторну історію свого походження. Це дуже сучасний за своїм духом матеріал і, на наш погляд, навряд чи буде доречний в традиційних інтер'єрах заміських садиб і квартир в історичних частинах міста.»

27.10.2018 113
Залишити коментар