Виграй 25 000 грн в подарунок

Хочете, щоб Вашу оселю прикрашали вишукані меблі найвищого гатунку? Давно мрієте про кухню преміальної якості, але не можете дійти до нашого салону? Компанія «Мебелітто» дарує Вам унікальну можливість здійснити свої бажання. 

Ми розвиваємось та прагнемо, щоб Ви відчули це сповна на собі. До відкриття нового меблевого салону, компанія «Мебелітто» проводить акцію «Виграй 25 000 грн в подарунок». Переможець може використати дану суму тільки на придбання кухонних меблів, які доступні для замовлення у салонах компанії «Мебелітто». Відкриття нової торгової точки нашої мережі в м. Чернівці та розіграш сертифікату на 25000 грн буде проводитись у ТЦ «Проспект», проспект Незалежності 131, 1 поверх салон 154. Щоб зареєструвати свою участь в акції Вам необхідно підписатись на офіційну сторінку компанії у соціальній мережі Facebook та заповнити → анкету.

Пізніше наша система рандомно обере 120 учасників, які отримають запрошення до участі в акції.

В день розіграшу серед, наголошуємо, присутніх учасників акції лотерейним методом буде розіграно призовий фонд сумою 25 000 грн, а також інші цінні подарунки від нашої компанії «Мебелітто». Заочна участь в акції не передбачається. 


Зауважимо, що кошти можуть бути зараховані тільки на карту лояльності покупця і можуть бути використані виключно на придбання будь-якої преміальної кухні від компанії «Мебелітто». В разі обрання переможцем варіанту дорожчої кухні, необхідно буде доплатити різницю, якщо сума обраних меблів менша 25 000 грн. – різниця в коштах не повертається. Зверніть увагу, що подарунок від компанії неможливо обміняти на готівку, компенсувати або передати третій особі. Термін дії виграшних коштів складає 3 календарних місяці з дня проведення акції.  Також в розіграші можуть брати участь тільки громадяни України, яким виповнилось 18 років. До акції не можуть долучатись співробітники Компанії та їхні родичі.

Анкета для участі за посиланням https://goo.gl/49NBmM

Бажаємо Вам успіху.24.07.2018 361
Залишити коментар