Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична
Кухня Грація класична

Кухня Грація класична

899.00€/метр
 1 100.00€/метр 

Кухня «Грація» виконана в стилі бароко чи класицизм буде до смаку любителям класичних дизайнерських рішень. Сьогодні в тренді екологічно чисті матеріали, тому виріб виконаний з дерева здатний якнайкраще підкреслити смак власника, а також ніколи не вийде з моди. Важливо, що цей вид меблів ідеально впишеться в будь які параметри приміщення, адже виконується під індивідуальне планування замовника.

Основою для кухні є дерево: вільха або ясень, що покривається емаллю або емаллю з платиною. Фінальна обробка здійснюється лаком в матовому або напівматовому тонах. Завдяки цим особливостям виконання виробу ви можете більше не турбуватись про таку актуальну проблему як вологість на кухні, адже дана техніка захищатиме ваші меблі від псування. Колір фасаду залежить від бажань клієнта. Проте конкретно у цій моделі найкраще виглядатимуть фасади зі вставками фацетування скла. Цей популярний спосіб декоративної обробки робить виріб більш насиченим та елегантним.

Головною особливістю «Грації» є те, що її фасади всередині покриті різьбою, це надає моделі витонченості. Виріб доповнюється різьбленими елементами, багатим декоруванням, що підкреслює симбіоз класичних стилів, в той же момент створює атмосферу затишку та достатку. Різьблені колони не тільки мають естетичну цінність, але й функціональне призначення.

Особливої уваги заслуговують меблеві ручки, які доповнять та підкреслять красу обраної моделі. Висувні ящики та дверки укомплектовані преміальною фурнітурою австрійського виробництва Blum. Підкреслить ваш вишуканий смак оздоблення виду патина, яка створює ефект зістарення. Дана техніка підкреслює статусність власника і може бути виконана в стилях: золото, срібло, bianco, а також з кольорової гами емалей  RAL. Колір фасаду та патини залежить від індивідуальних побажань замовника.

Кухня «Грація» - це унікальне поєднання вишуканого стилю, комфорту та інноваційних технологій, що стане не тільки елементом інтер′єру, який легкий та зручний в практичному використанні, а й яскравим підтвердженням Вашого преміального статусу.

 

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук