Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція

Кухня класична Флоренція

1 100.00€/метр

Представляємо до Вашої уваги кухню Флоренція. Це варіант кухні з класичної колекції кухонь нашої фірми

Класика - перевірений модельний ряд, що надає максимум зручностей у користуванні, має відмінну якість виконання і продуманий, стильний дизайн, що задовольняє найвишуканішим смакам наших замовників.

При виготовленні цієї моделі ми подбали про вас, шановний кліенте – ми врахували все , щоб дати вам особисті переваги - це означає, що кухні ми розробляємо індивідуально під кожного кліента, тому кухня «Флоренція» завжди буде зручна в користуванні саме для Вас. Розміри приміщення, архітектурні особливості вашого житла, ваші особисті побажання - все це ретельно враховується нашими дизайнерами і виконавцями.

Для того, щоб надати Вам максимальну якість, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали. Плити, фасади, оздоблення, фурнітура - все це тільки від перевірених виробників.

Колір і матеріали кухні можуть бути будь-якими. На вітрині сайту до Вашої уваги представлено ви варіант кухні,  виготовлений у світлому стилі «Флоренція»і, але  згідно з Вашим побажанням ми можемо виготовити цю кухню з будь-якого матеріалу, навіть самого екзотичного і надати їй колір за Вашим смаком.

Ідея дизайну надає вам враження зручності, комфорту, естетичності і разом з  сучасними кухонними приладами дарує домашній комфорт, уют і сподіваймося, буде натихати приємні радісні відчуття.

Для фасадів використовуються емальовані плити МДФ. Накладні штапики роблять цей дизайн особливим і дарують вам незабутнє враження домашнього затишку і оригінальності стилю епохи Відродження.

Корпус виготовлено в екологічно чистих ДСП австрійської фірми  Egger.

Стільниця виготовлена ​​з кварцевого або акрилового каменю. Колір стільниці відповідає стилю дизайну кухні. Варильна поверхня, духова камера  мають усе необхідне для легкого комфортного користування. Для вловлювання кухонних запахів можливо встановити витяжку - зверху, над варильною поверхнею. Холодильник, кран для води, робочий простір - все розташовано так, щоб мінімізувати ваші переміщення і надати Вам максимум зручностей.

Ящики та тумбочки місткі, просторі..Рухи дверцят ящиків, тумбочок легкі і тихі Всі рухи мають плавність та чіткість, і звичайно ж передбачене електричне підсвічування для тумбочок, робочої зони, фасаду.

Фірма Мебелітто рекомендує: «Флоренція» - це стильність, зручність, надійність і просто домашній комфорт - класична кухня для вашого будинку, яка задовільнить всі ваші потреби.

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук