Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція
Кухня класична Флоренція

Кухня класична Флоренція

800.00€/метр

Дерев′яна кухня «Флоренція» увібрала в себе найкращі здобутки класики. Виконана в стилі класицизму або епохи Відродження модель демонструє  світський та життєстверджуючий характер. Провідні дизайнери світу  вказують, що меблі виконані в цьому стилі символізують собою ідеали свободи, раціоналізму і повернення до витоків античного мистецтва, тому поєднують в собі риси, що базуються на естетичних та технічних проектних рішеннях.

Додає вишуканості та унікальності цій моделі те, що фасади та всі декоративні елементи виробу можуть бути виконані з масиву вільхи або ясеню. Таким чином, ви отримуєте меблі з екологічно чистих матеріалів, які стануть не тільки підтвердженням Вашого високого статусу а й будуть безпечними для Вас та Вашої сім′ї.

Фасад та декоративні елементи кухні тонуються або, на Ваш вибір, можуть покриватись емаллю (колір Ви можете обрати разом з нашими менеджерами з каталогу). Фінальне покриття виконується напівматовим лаком, що дозволяє зберегти природній вигляд матеріалів. Корпус виробу виготовляється з ДСП австрійського виробництва, також можливим є покриття всіх особливо помітних частин шпоном або емаллю.

Підкреслити витонченість та унікальність фасаду виробу може фільонка з накладним штапиком. А дерев′яний різьблений портал здатний створити неповторне відчуття затишку та тепла у Вашій оселі. Надати статусності обраним меблям може також вишукане декоративне оздоблення патиною у відтінках bianco, або будь-якого іншого з кольорової гами емалей Ral.

Під час проектування та виготовлення меблів ми орієнтуємось на використання сучасних технологій та високоякісних матеріалів. Тому рекомендуємо оснастити кухню преміальною фурнітурою австрійської компанії Blum, а також надійною та зручною електронною системою відкривання тумбочок Aventos. Ця технологія є універсальною для гарнітури різної конфігурації, вирізняється високою надійністю, забезпечує безшумне та плавне відкривання, проста в монтуванні та має дійсно естетичний зовнішній вигляд.

Дана модель виконується за індивідуальними замірами, які здійснять наші майстри. Також ми пропонуємо доставку, встановлення та прибирання приміщення кухні після монтажу меблів. І все це абсолютно безкоштовно, як фінальний штрих нашої з Вами співпраці, що підкреслить нашу повагу до кожного клієнта. Вам залишиться в атмосфері тепла та затишку насолоджуватись новими меблями та бажати знову звернутись до нас за черговим замовленням. 

У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Написати відгук