Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія
Кухня класична Асторія

Кухня класична Асторія

950.00€/метр

Кухня «Асторія» виконана в класичному стилі та може бути представлена варіантами класицизму або ампіру. Першому притаманні строгі, логічні форми та конструктивний принцип. Стиль ампір є вищою точкою і останнім акордом класики, він поєднав у собі риси римського та античного грецького стилів. Ця розкішна аристократичність не виходить з моди і донині. Інтер'єр в стилі ампір вказує на високий статус і достаток його власника.

Кухня за традицією виконується з дерева: ясеня чи вільхи. Доповнює основу виробу покриття морилкою, що збереже природній вигляд матеріалів, або емаллю з нанесенням патини в стилі золота, срібла, bianco чи іншого відтінку з кольорової гамми емалей RAL. Фасад може містити фільонку (тонка по товщині дошка чи фанера, яка вставляється в дерев′яну рамку), виконану в різних стилях та формах – рівна, арка, хвиля.

Конструкційною особливістю кухні є те, що вона має різьблені, декоративні елементи, а також унікальну барну стійку з вишуканою різьбленою ніжкою. Можливим є також доповнення комплектації виробу вітражним склом з кольоровими чи прозорими фацетами. Благородний колір темного дерева в поєднанні з елементами кольору позолоти додають кухні благородності, а малюнку легку урочистість та комфорт.

У виготовленні наших меблів ми орієнтуємось на преміальність та практичність, тому кожен елемент кухні являє собою взірець вишуканості та інновацій. Зокрема, при проектуванні всіх кухонь, в тому числі «Асторії», за бажанням клієнта, може використовуватись електрична система Servo-Drive, яка допомагає відкривати меблі як за допомогою ручок так і без них.

Всі моделі наші фахівці проектують тільки за індивідуальними замірами та побажаннями клієнта. Вид деревини, розміри фасаду, кварцові або акрилові стільниці, наявність або відсутність підсвітки стільниць та робочої зони, використання якісної австрійської фурнітури Blum, колір, спосіб обробки матеріалів тощо – все це залежить  тільки від Вашого особистого смаку та бачення концепції конкретної моделі. Кухня «Асторія» належить до виду преміальних меблів, які здатні підкреслити Ваш статус та зробити Ваше життя максимально комфортним.


У нас в салонах для кухонь Ви зможете підібрати побутову техніку різних брендів.

Характеристики

фасади - вільха, колір - горіх, патина - чорна/золото

Натуральне дерево - Вільха
Матеріал
cvc cvc cvc
Забезпечує вологостійкість, має гарний вигляд та виражену тестуру, не поглинає посторонні запахи.
Написати відгук