Подобрать товар
Телефон:
Головна / Інформація / Про компанію

Про компанію

Вітаємо у компанії Мебелітто!

 

Хто ми та чому клієнти знову обирають Мебелітто?

 

Дружня та відповідальна команда фахівців, яка завжди відкрита до нових ідейних тенденцій, постійно вдосконалюється та не пасує перед, на першу думку,  навіть неможливими задумами клієнтів.

Для нас завжди на першому місці довіра, комфорт та індивідуальні побажання клієнта, тому особливу увагу ми приділяємо якості продукту. Виробництво меблів базується на використанні виключно надійних та вже перевірених матеріалів. Наша перевага перед іншими виробниками – у використанні ДСП тільки румунського виробництва. Щоб підкріпити Вашу впевненість в якості нашого товару, ми надаємо на нього гарантії.

Від початку нашої співпраці і до її завершення ми намагаємось забезпечити Вам максимальний комфорт, надаючи приємні бонуси: безкоштовні заміри, дизайн, проектування, доставку та монтаж. Але це ще не все. Ми пропонуємо постійні акції, знижки та подарунки, що  залишить від нашого спілкування з Вами тільки позитивні враження та бажання повернутись за наступною покупкою. 

Ми пропонуємо широкий асортимент матеріалів та комплектуючих: ДСП, різнопланові фасади, меблева фурнітура, наповнення та зображення для шаф-купе, кухонні аксесуари.

Ми зробили все, щоб полегшити пошук саме Вашого варіанту меблів. До Ваших послуг сайт зі зручною навігацією та всією необхідною для Вас інформацією щодо вибору Преміальних корпусних меблів. Ви можете залишити заявку щодо замовлення меблів, отримати безкоштовну консультацію на сайті через онлайн-чат або по телефону.

handled_IMG_8542_1920_1080_80

Курс долара 26,95 грн, євро 30,0 грн

Телефон для заявок:
Адрес:
м. Чернівці, вул. Шухевича 1, ТЦ "Проспект" 154 салон.
Отримати консультацію
Ваше ім'я:
Ваш телефон: